Műszaki karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2024. április 30. 07:00

Csatlakozz a Three Corners Avenue Hotel csapatához, és légy részese egy új szálloda megnyitásának!

Főbb feladatok:

  • Elektromos berendezések, eszközök felügyelete és karbantartása
  • Hűtési, fűtési és szellőztető rendszer felügyelete
  • Kazánok és hűtőgépek felügyelete
  • Kapcsolattartás és koordináció külső szakmunkákat végző cégekkel
  • Karbantartási feladatok végrehajtása, műszaki problémák megoldása
  • Műszaki tevékenységek dokumentálása és karbantartási terv készítése
  • Mérők értékeinek leolvasása és naplózása
  • Karbantartó anyagok készletének figyelemmel kísérése és rendelés előrejelzése
  • Rendkívüli események kezelése és külső szakcég igénybevétele szükség esetén
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi előírások betartása és adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és precizitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői vagy más műszaki szakmai jogosultság
  • Képzettség vagy tapasztalat a munkavédelem, tűzvédelem vagy környezetvédelem terén
  • Ismeretek és gyakorlat az épületgépészeti rendszerek terén

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet a belváros egyik legújabb szállodájában
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú légkör és munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Munkahelyi étkezés
  • Bejelentett munkahely
  • Kiváló tömegközlekedés, könnyen megközelíthető munkahely

Munkaidő: Teljes állás

Munkavégzés helye: Three Corners Avenue Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, bérigény megjelölésével