| 2012.04.26. 18:23 | Turizmus Panoráma Bulletin |
A Five Stars Bt. április elejétől új informatikai rendszerrel indul neki a szezonnak. Amint azt Stiller Gábor, a cég ügyvezető-tulajdonosa elmondta, a rendszer leegyszerűsíti a napi szervezési munkákat, segítségével könnyen kezelhetővé válik a sokszor napi száznál is több kiállás szervezése és kiszolgálása az ajánlatadástól a buszok vezénylésén át az elszámolásokig.
Az új szoftver automatikusan tartja a kapcsolatot a sofőrökkel, alvállalkozókkal, idegenvezetőkkel, tájékoztatva őket elkövetkezendő munkáikról. A rendszer képes kiértesíteni a megrendelőket is a programok aktuális állapotáról. A fejlesztéstől azt várják, hogy az adminisztráción megspórolt időt az ügyfelekre tudják fordítani, a buszok hatékonyabb vezénylése pedig az üzemanyag-költségek csökkenését eredményezi.
A cég fontosnak tartja a megbízható és az ügyviteli munkát segítő informatikai háttér biztosítását, ezért idén egy Vezetői Információs Rendszer bevezetésére is szerződést kötött az OB Consulting Kft.-vel.
![]() |
||
| Nyomtatás |