TELEPÍTETT IDEGENVEZETŐ

Forrás: turizmus.com

 2024. április 29. 11:00

Vedd célba a jövő 2024-es nyarat! Nem félsz a kihívásoktól? Szeretnél 4-5 hónapot külföldön dolgozni ott, ahol mások nyaralnak? Ha IGEN, akkor Te vagy az akit keresünk! Legyél Te a #KartagoTours telepített idegenvezetője!

Főbb feladatok:

  • Célterületen utasaink fogadása
  • Transzferek koordinálása
  • Információs órák megszervezése és megtartása, esetleges kérések, helyszínen felmerülő nehézség kezelése
  • Helyi partnerirodánkkal és kollégáinkkal együttműködés és kapcsolattartás, riportok készítése

Téged keresünk, ha

  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel,
  • terhelhető vagy/nagy a munkabírásod, önállóan is megállod a helyed,
  • kreatív vagy, gyorsan megoldod a problémákat,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • megbízható és kezdeményező vagy.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Második idegen nyelv ismerete: török, német
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés + jutalék

Munkaidő: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: Törökország, Égei Riviéra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezz szakmai, fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen: